KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13636111
nr 1363 6111
Sven Bunnel
(1929-2004), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 7/100. Motivet: ca 31x49 cm
Sven Bunnel, svensk tecknare och grafiker född 1929, död 2004 .
Utrop:
300 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:09:37
Sven Bunnel
Läs mer om Sven Bunnel